Всеукраїнська Асоціація агенцій
домашнього персоналу
атрибуты омработницы / фото

22 May 2018

Домробітниця в будинку. Як зробити вірний вибір?

Сучасний світ живе в прискореному ритмі, нове покоління цінує свій час. Якщо раніше обслуговуючий персонал могли дозволити собі тільки вищі кола суспільства, то сьогодні, навіть «студент» в силах запросити домашнього помічника для виконання домашніх справ.

 

Тим, хто шукає домробітницю   – відповіді на деякі актуальні питання підбору домашнього персоналу в цій статті.

 

Хто така домробітниця? В першу чергу, вона – ваш помічник в будинку. Не потрібно ставитися до неї як до прислуги «зверхньо» або як до «шпигуна». Домробітниця – це людина, яка професійно, швидко і якісно зробить ваш будинок чистим і затишним.

 

Що повинна знати домробітниця?

Кожна жінка робить прибирання в своєму будинку і розуміє чистоту по-своєму, але знання домробітниці повинні бути такими, щоб задовольнити результатами своєї роботи навіть найвибагливішого клієнта.

 

Домробітниця повинна знати:

 • правила експлуатації побутової техніки;
 • призначення і правильне використання побутової хімії;
 • правила догляду за різними поверхнями (срібло, мармур, антикваріат)

 

Що входить в обов’язки домробітниці?

До стандартних обов’язків належить:

 • сухе, вологе, генеральне прибирання;
 • зміна, прання і прасування постільної білизни;
 • змітання пилу з усіх поверхонь (включаючи стіни, стелю, шафи);
 • догляд за квітами (полив і протирання листків);
 • прибирання та дезінфекція санвузлів;
 • прибирання кухні і миття посуду;
 • сезонне миття вікон;
 • винос сміття.

А ось, приготування їжі та догляд за гардеробом – це вже додаткові опції, які вимагають необхідного досвіду і знань у кандидата, і, відповідно більшої зарплатні.

 

Як вибрати домробітницю?

В першу чергу, радимо звернути увагу на досвід і рекомендації. Не забувайте, також, про внутрішню інтуїцію і ефект «першого враження». Вибирайте ту людину, з якою вам буде комфортно вдома. Всі крапки над «і» допоможе розставити запрошення кандидата для пробної прибирання в будинку або квартирі.

 

Де знайти домробітницю?

Дуже часто, шукаючи, звертаються до знайомих, друзів і, наразі, запрошують домробітницю «від хати до хати». Так, в цьому є якась гарантія підібрати хорошого працівника, але у знайомих не так багато домробітниць, а ті що є – самим потрібні.

 

Також, можна звернутися до різних сайтів, де розміщені резюме потенційних претендентів і особисто займатися пошуком потрібної людини. Але, тут Ви можете зіткнутися з тим, що запросите до себе абсолютно недосвідчену людину «з вулиці».

 

Кращим варіантом вирішення проблеми підбору домробітниці, на нашу думку, є звернення до спеціалізованої кадрової агенції.

 

Безумовно, послуги агенції з підбору домашнього персоналу платні, але за то, є гарантія, що менеджери підберуть такого кандидата, який відповідає всім вашим вимогам і побажанням, має перевірені рекомендації, та найголовніше – з високою кваліфікацією і компетенцією. Агенція допоможе визначити оптимальну суму оплати праці домробітниці, зважаючи на обсяг роботи і особисті вимоги замовника.

 

Радимо не втрачати свій час і довірити ваш сімейний затишок професіоналам!

Татьяна Миронович

Кадровое агентство « Персонал Сити» (Киев)

Top