Всеукраїнська Асоціація агенцій
домашнього персоналу
фото садовника

29 May 2018

Як вірно підібрати садівника для заміського будинку

Що означає слово садівник?

Це працівник – фахівець в області догляду за садом.

 

Чим садівник корисний для сім’ї?

Уявіть, що ви приїжджаєте в заміський будинок у вихідні дні на відпочинок. Вам хочеться насолоджуватися природою, куштувати дарами землі зі своєї ділянки. А замість цього, вам треба закочувати рукава і працювати на присадибній ділянці.

І у вас виникає питання: де знайти і як вибрати толкового садівника? Щоб він відповідав усім вашим вимогам: щоб умів доглядати, не тільки за деревами, але так само і за квітами, щоб знав як захищати яблуні від гризунів, доглядати за всією зеленою територією маєтку.

 

Чим займається садівник – професіонал?

Він виконує роботи по догляду за садом – прополка, полив, підживлення рослин добривами, формування крон декоративних чагарників і дерев, створення композицій з квітів.

 

Що повинен знати садівник?

Основи ботаніки та агротехніки, розбиратися в породах дерев, чагарників та інших рослин, правила догляду за рослинами, техніку посадки, пересадки і щеплення рослин. Садівник має бути компетентним і розбиратись у видах добрив, правилах обробки грунту, способах попередження та боротьби з хворобами рослин, в садово-городніх інструментах та інвентарі.

 

Що повинен уміти садівник?

Робота садівником для сім’ї зобов’язує мати, не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід: оформлення клумб і ділянок для озеленення, прополка і розпушування сапою землі на грядках, підготовка і посадка дерев, чагарників і квітів, підживлення рослин та догляд за насадженнями – полив, підгортання, стрижка, формувальна обрізка, утеплення дерев, підживлення рослин, догляд за газонами, прибирання озелененої території від листя, скошеної трави та сміття, повний догляд за присадибною ділянкою та прибудинковими територіями.

 

Садівник – це професіонал, який отримав спеціальні знання у вищих або середніх спеціальних закладах, а також, набув практичного досвіду, працюючи садівником, агрономом або ландшафтним дизайнером.

Цим садівник – професіонал відрізняється від садівника – любителя, який, доглядаючи за своєю домашньою ділянкою, також набув практичного досвіду, але, не завжди може працювати в родині особистим садівником, зважаючи на відсутність належного рівня спеціальних знань.

 

Де знайти хорошого садівника?

Для того, щоб вибрати, дійсно професіонала своєї спеціальності, а не просто любителя, рекомендуємо звертатися в кадрові агенції домашнього персоналу. Менеджери, володіючи напрацьованими базами даних фахівців в галузі садівництва, зможуть відібрати і порекомендувати тих, хто підходить за основними параметрами: близькість проживання, спеціалізація, вартість послуг, досвід роботи в сім’ях і наявність рекомендацій.

 

Звертаючись в Агенцію домашнього персоналу, ви отримуєте і самого фахівця і гарантії якості його роботи!

Тамара Кайгородцева

Кадровий центр "Персонал +" (м. Івано-Франківськ)

Top