Всеукраїнська Асоціація агенцій
домашнього персоналу

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

Всеукраїнська Асоціація агенцій домашнього персоналу - некомерційна, неприбуткова, неполітична організація, створена і офіційно зареєстрована у жовтні 2017 року.

Основна мета створення Асоціації: об'єднати зусилля Агенцій домашнього персоналу України для підвищення рівня послуг, що надаються та поліпшення конкурентоспроможності. До участі в Асоціації запрошуються профільні Агенції, що мають позитивну репутацію на ринку, реальний досвід роботи, які готові до взаємовигідної співпраці та бажають спільно розвиватися, роблячи сервіс, що надається – більш якісним.

Переваги учасників Асоціації:

Довіра до репутації агенцій – учасників Асоціації

Взаємовигідна допомога у закритті термінових вакансій

Участь в розробці загальних правил діяльності на ринку

Обмін інформацією, отримання взаємних консультацій

Спільні важелі впливу на непорядних клієнтів

Зменшення фактів недобросовісної конкуренції

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА

В якості основних принципів роботи Агенцій домашнього персоналу, учасниками Асоціації прийняті за основу певні розуміння відповідальності за результати своєї діяльності.

Це - толерантність та індивідуальний підхід до різноманітних критеріїв заявок на персонал, це - конфіденційність стосовно будь-якої інформації, що отримана в результаті роботи, та інші. Саме таким чином створюється та підтримується високий рівень компетенції та професіоналізму послуг, що надаються кожним менеджером з підбору домашнього персоналу. Актуальні напрямки співпраці визначаються: в спільній протидії недобросовісній конкуренції - у сьогоденні, а також у сприянні виходу Агенцій на ринки інших країн від імені Асоціації – у найближчій перспективі.

Top